Vivo X500 Pro

  • Оперативни систем Android 17 OriginOS 7
  • Екран 6.36 инча 1216x2660 пиксела
  • Батерија 6510 mAh Si/C Li-Ion
  • Перформансе 12GB RAM Dimensity 9600 Pro
  • Камере 64MP 4320p
  • Складиште 256GB-1TB UFS 4.1

Vivo X500 Pro спецификације

Опште

Произвођач Vivo
Модел X500 Pro
Алтернативни назив V2608A (Међународно)
Најављен Понедељак, 21. Септембар 2026
Пуштен у продају Уторак, 29. Септембар 2026
Статус Долази ускоро
Цене €850

Дизајн

Висина 151.8 мм (5.98 инча)
Ширина 71.9 мм (2.83 инча)
Дебљина 8.1 мм (0.32 инча)
Тежина 192 г (6.77 oz)
Материјали кућишта Задња страна: стакло или пластика ојачана стакленим влакнима
Оквир: Алуминијум
Напред: Стакло
Боје Црн, Сива, Наранџаста, Бела
Отпорност Отпоран на прашину и воду (издржава млазеве воде под високим притиском; може се потопити до 1,5 м на 30 минута)
Сертификат отпорности IP68, IP69

Екран

Тип екрана LTPO AMOLED
Дијагонала 6.36 инча
Резолуција 1216 × 2660 пиксела
Стопа освежавања 144 Hz
Однос страница 19.5:9
Густина пиксела 459 ppi
Однос екрана и тела ≈ 90.8%
Максимална осветљеност 4500 cd/m²
Екран осетљив на додир Да
Екран без ивица Да
Посебне карактеристике екрана 1 милијарда боја
Капацитивни екран осетљив на додир
Dolby Vision
HDR10+
Мултитач дисплеј
Подршка за Ultra HDR слике

Хардвер

Чипсет MediaTek Dimensity 9600 Pro
CPU језгра 8
Технологија производње CPU-а 2 nm
Максимална брзина CPU-а 4.55 GHz
CPU архитектура 64-bit
Микроархитектура 2x 4.55 GHz – C2-Ultra
3x 4.35 GHz – C2-Pro
3x 3.1 GHz – C2-Pro
Тип меморије LPDDR6
GPU ARM Mali-G2 Ultra NX
RAM 12GB
Складиште 256GB, 512GB, 1TB
Тип складишта UFS 4.1
Варијанте 256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
1TB 12GB RAM
Прошириво складиште Не

Софтвер

Оперативни систем Android 17 (Cinnamon Bun), са до 5 великих надоградњи оперативног система
Кориснички интерфејс OriginOS 7

Главна камера

Подршка за камере Да
Трострука камера 50 MP, ƒ/1.6, 24 mm ( Широкоугаона ), 1.22 μm, 1/1.28" Величина сензора
Оптичка стабилизација слике (OIS)
PDAF

64 MP, ƒ/2.5, 85 mm ( Перископски телефото ), 0.7 μm, x3.5 Оптички зум, 1/2.0" Величина сензора
Оптичка стабилизација слике (OIS)
PDAF (18cm - ∞)

50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 119° ( Ултраширокоугаона ), 0.64 μm, 1/2.75" Величина сензора
Аутофокус (AF)
Подршка за блиц Да
Тип блица LED блиц
Карактеристике 3D LUT import
Сензор спектра боја
Висок динамички опсег (HDR)
Аутоматско фокусирање (AF)
Панорама
Zeiss оптика
Zeiss T* премаз сочива
Видео могућности Да
Видео резолуције 4320p @ 30 fps
2160p @ 30/60/120/240 fps
1080p @ 30/60/120/240 fps
2160p @ 120 fps
Видео функције 10-bit 422 APV, 10-bit LOG, TrueDynamic Log video sa dinamičkim opsegom od 17 EV, Dolby Vision HDR

Селфи камера

Подршка за камере Да
Једна камера 50 MP, ƒ/2.0, 20 mm ( Широкоугаона ), 0.64 μm, 1/2.76" Величина сензора
Аутофокус (AF)
Карактеристике Висок динамички опсег (HDR)
Видео могућности Да
Видео резолуције 2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30/60 fps

Батерија

Тип Si/C Li-Ion
Капацитет 6510 mAh
Снага жичног пуњења 90 W
Подршка за бежично пуњење Да
Снага бежичног пуњења 40 W
Карактеристике Обратно жично пуњење
Обратно бежично пуњење

Мреже

SIM картице Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM)
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE подршка Да
Проток података 5G, LTE, HSPA
2G опсези GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G опсези HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz
4G опсези LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz)
5G опсези 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz)

Повезивање

Wi-Fi подршка Да ( Wi-Fi 7 )
Wi-Fi стандарди 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be
Wi-Fi функције Dual-band
Bluetooth Да, v5.4
USB портови USB Type-C 3.2
USB On-The-Go
USB повезивање Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS)
GPS подршка Да
GPS функције BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS (L1), GPS (L1 & L5), NavIC (L1 & L5), QZSS (L1 & L5)
NFC подршка Да

Мултимедија

Звучник Да
Прикључак за слушалице Не
Аудио могућности 24-бит/192 kHz Hi-Res звук, Стерео звучници
FM радио Не

Карактеристике

Сензори Акселерометар
Компас
Жироскоп
Сензор приближавања
Ултразвучни сензор отиска прста испод екрана

Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.

Vivo X500 Pro фотографије

Често постављана питања

  • Која је цена модела Vivo X500 Pro?

    Цена модела Vivo X500 Pro је €850 и може варирати наредних дана.

  • Који је очекивани датум изласка за Vivo X500 Pro?

    Vivo X500 Pro ће бити пуштен у продају Уторак, 29. Септембар 2026.

  • Да ли је Vivo X500 Pro доступан у продавницама?

    Не, Vivo X500 Pro још није у продавницама јер није пуштен.

  • Колика је тежина модела Vivo X500 Pro?

    Vivo X500 Pro тежи око 192 грама.

  • Колика је дијагонала екрана модела Vivo X500 Pro?

    Екран на моделу Vivo X500 Pro има 6.36 инча.

  • Да ли Vivo X500 Pro подржава 5G мреже?

    Да, Vivo X500 Pro подржава 5G мреже на опсезима n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n20, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.

  • Колико камера има Vivo X500 Pro?

    Vivo X500 Pro има Трострука камера позади и Једна камера за селфи.