Мени

Тема

Језик

Honor Robot Phone 6
Honor

Honor Robot Phone

  • Оперативни систем Android 16 MagicOS 10
  • Екран 6.31 инча 1216x2640 пиксела
  • Батерија 7060 mAh Li-Poly
  • Перформансе 12/16GB RAM Snapdragon 8 Elite Gen 5
  • Камере 200MP 2160p
  • Складиште 512GB/1TB

Honor Robot Phone спецификације

Опште

Произвођач
Honor
Модел
Robot Phone
Алтернативни назив
APH-AN00
Најављен
Среда, 12. Август 2026
Пуштен у продају
Уторак, 18. Август 2026
Статус
Доступан
Цене
€1,280

Дизајн

Висина
190.5 мм (7.50 инча)
Ширина
72.9 мм (2.87 инча)
Дебљина
9.6 мм (0.38 инча)
Тежина
248 г (8.75 oz)
Материјали кућишта
Оквир: Алуминијум
Напред: Стакло
Titanijumski gimbal
Боје
Сива, Сребрна
Отпорност
Заштитњен од прашине и водоотпоран (од прсканја воде)
Сертификат отпорности
IP54

Екран

Тип екрана
LTPO OLED
Дијагонала
6.31 инча
Резолуција
1216 × 2640 пиксела
Стопа освежавања
120 Hz
Однос страница
19.5:9
Густина пиксела
461 ppi
Однос екрана и тела
≈ 88.4%
Максимална осветљеност
6800 cd/m²
Заштита екрана
Antirefleksivni premaz (AR), Giant Rhinoceros Glass, Ultra HDR
Екран осетљив на додир
Да
Посебне карактеристике екрана
1 милијарда боја
4320Hz PWM Dimming
Капацитивни екран осетљив на додир
HDR
Мултитач дисплеј

Хардвер

Чипсет
Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
CPU језгра
8
Технологија производње CPU-а
3 nm
Максимална брзина CPU-а
4.6 GHz
CPU архитектура
64-bit
Микроархитектура
2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L
6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M
Тип меморије
LPDDR5X
GPU
Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz
RAM
12GB, 16GB
Складиште
512GB, 1TB
Варијанте
512GB 12GB RAM
1TB 16GB RAM
Прошириво складиште
Не

Софтвер

Оперативни систем
Android 16 (Baklava)
Кориснички интерфејс
MagicOS 10

Главна камера

Подршка за камере
Да
Трострука камера
200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Широкоугаона ), 1/1.28" Величина сензора
Оптичка стабилизација слике (OIS)
PDAF
Увлачиви моторизовани 4DoF гимбал систем

200 MP, ƒ/2.6, 62 mm ( Перископски телефото ), x2.7 Оптички зум, 1/1.4" Величина сензора
Оптичка стабилизација слике (OIS)
PDAF

50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ултраширокоугаона )
Dual-Pixel PDAF
Подршка за блиц
Да
Тип блица
LED блиц
Карактеристике
10-bitno kodiranje videa Log C3
Аутоматско 3D праћење објекта
Сензор спектра боја
Аутоматско фокусирање (AF)
LUT колор градинг
Видео могућности
Да
Видео резолуције
2160p @ 24/25/30/50/60 fps
1080p @ 30/60/120/240 fps
Видео функције
Gyro-EIS, Оптичка стабилизација слике (OIS)

Селфи камера

Подршка за камере
Да
Једна камера
50 MP, ƒ/2.0, 22 mm ( Широкоугаона )
Видео могућности
Да
Видео резолуције
2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30/60 fps
Видео функције
Gyro-EIS

Батерија

Тип
Li-Poly
Капацитет
7060 mAh
Снага жичног пуњења
120 W
Подршка за бежично пуњење
Да
Снага бежичног пуњења
50 W

Мреже

SIM картице
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE подршка
Да
Проток података
5G, LTE, HSPA
2G опсези
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G опсези
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G опсези
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G опсези
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Повезивање

Wi-Fi подршка
Да ( Wi-Fi 7 )
Wi-Fi стандарди
802.11/a/b/g/n/ac/ax/be
Wi-Fi функције
Dual-band
Bluetooth
Да, v6.0
USB портови
USB Type-C 3.2
DisplayPort 1.2
USB On-The-Go
USB повезивање
Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS)
GPS подршка
Да
GPS функције
BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L1 & L5), QZSS (L1 & L5)
NFC подршка
Да

Мултимедија

Звучник
Да
Прикључак за слушалице
Не
Аудио могућности
Стерео звучници
FM радио
Не

Карактеристике

Сензори
Акселерометар
Компас
Жироскоп
Сензор приближавања
Сензор отиска прста испод екрана

Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.

Honor Robot Phone фотографије

Често постављана питања

Која је цена модела Honor Robot Phone?

Цена модела Honor Robot Phone је €1,280 и може варирати наредних дана.

Када је Honor Robot Phone званично изашао?

Honor Robot Phone је званично представљен Уторак, 18. Август 2026.

Да ли је Honor Robot Phone доступан у продавницама?

Да, Honor Robot Phone је и даље у продаји и доступан је у продавницама.

Колика је тежина модела Honor Robot Phone?

Honor Robot Phone тежи око 248 грама.

Колика је дијагонала екрана модела Honor Robot Phone?

Екран на моделу Honor Robot Phone има 6.31 инча.

Да ли Honor Robot Phone подржава 5G мреже?

Да, Honor Robot Phone подржава 5G мреже на опсезима n1, n2.

Колико камера има Honor Robot Phone?

Honor Robot Phone има Трострука камера позади и Једна камера за селфи.