Ulefone Tab A12 Pro
Ulefone Tab A12 Pro спецификације
Опште
| Произвођач | Ulefone |
| Модел | Tab A12 Pro |
| Најављен | Петак, 01. Мај 2026 |
| Пуштен у продају | Понедељак, 01. Јун 2026 |
| Статус | Долази ускоро |
Дизајн
| Висина | 277.8 мм (10.94 инча) |
| Ширина | 191.5 мм (7.54 инча) |
| Дебљина | 7.5 мм (0.30 инча) |
| Тежина | 610 г (21.52 oz) |
| Боје | Сива |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Дијагонала | 12.2 инча |
| Резолуција | 2400 × 1600 пиксела |
| Стопа освежавања | 90 Hz |
| Однос страница | 3:2 |
| Густина пиксела | 236 ppi |
| Однос екрана и тела | ≈ 83.3% |
| Максимална осветљеност | 450 cd/m² |
| Заштита екрана | Mohs ниво 4 |
| Екран осетљив на додир | Да |
| Екран без ивица | Не |
| Посебне карактеристике екрана | Капацитивни екран осетљив на додир Мултитач дисплеј |
Хардвер
| Чипсет | Unisoc T7300 |
| CPU језгра | 8 |
| Технологија производње CPU-а | 6 nm |
| Максимална брзина CPU-а | 2200 MHz |
| CPU архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Складиште | 128GB |
| Тип складишта | UFS 2.1 |
| Варијанте | 128GB 8GB RAM |
| Прошириво складиште | Да |
| Слотови за картице | microSDXC |
Софтвер
| Оперативни систем | Android 16 (Baklava) |
Главна камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Широкоугаона ), 1.12 μm |
| Подршка за блиц | Да |
| Тип блица | LED блиц |
| Карактеристике | Висок динамички опсег (HDR) Панорама |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Селфи камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 5 MP, ƒ/2.2 ( Широкоугаона ), 1.12 μm |
| Видео могућности | Да |
Батерија
| Тип | Li-Poly |
| Капацитет | 9000 mAh |
| Снага жичног пуњења | 18 W |
Мреже
| SIM картице | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Проток података | LTE, HSPA |
| 2G опсези | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G опсези | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G опсези | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Повезивање
| Wi-Fi подршка | Да ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарди | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi функције | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.0 |
| USB портови | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB повезивање | Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS) |
| GPS подршка | Да |
| GPS функције | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC подршка | Не |
Мултимедија
| Звучник | Да |
| Прикључак за слушалице | Не |
| Аудио могућности | 103 dB, Четири звучника, Стерео звучници |
| FM радио | Да |
Карактеристике
| Сензори | Акселерометар Сензор приближавања (само за додатке) |
Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.
Ulefone Tab A12 Pro фотографије
Често постављана питања
-
Који је очекивани датум изласка за Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro ће бити пуштен у продају Понедељак, 01. Јун 2026.
-
Да ли је Ulefone Tab A12 Pro доступан у продавницама?
Не, Ulefone Tab A12 Pro још није у продавницама јер није пуштен.
-
Колика је тежина модела Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro тежи око 610 грама.
-
Колика је дијагонала екрана модела Ulefone Tab A12 Pro?
Екран на моделу Ulefone Tab A12 Pro има 12.2 инча.
-
Колико камера има Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro има Једна камера позади и Једна камера за селфи.