Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 спецификације
Опште
| Произвођач | Ulefone |
| Модел | Armor Mini 5 |
| Најављен | Петак, 01. Мај 2026 |
| Пуштен у продају | Петак, 01. Мај 2026 |
| Статус | Доступан |
| Цене | €90 |
Дизајн
| Висина | 142 мм (5.59 инча) |
| Ширина | 62 мм (2.44 инча) |
| Дебљина | 16.5 мм (0.65 инча) |
| Тежина | 170 г (6.00 oz) |
| Боје | Црн |
| Отпорност | Отпорност на пад (до 2 м) Отпорност на прашину и воду (издржава висок притисак воде; може се потапати до 2 m на 30 минута) |
| Сертификат отпорности | IP68, IP69K |
Екран
| Тип екрана | TFT LCD |
| Дијагонала | 2.8 инча |
| Резолуција | 240 × 320 пиксела |
| Однос страница | 4:3 |
| Густина пиксела | 143 ppi |
| Однос екрана и тела | ≈ 27.6% |
| Заштита екрана | У складу са MIL-STD-810H |
Хардвер
| RAM | 1GB |
| Складиште | 8GB |
| Варијанте | 8GB 1GB RAM |
| Прошириво складиште | Да |
| Слотови за картице | microSDHC |
Софтвер
| Оперативни систем | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Главна камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 0.3 MP |
| Подршка за блиц | Да |
| Тип блица | LED блиц |
| Видео могућности | Да |
Батерија
| Капацитет | 2500 mAh |
| Снага жичног пуњења | 5 W |
Мреже
| SIM картице | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Проток података | LTE, HSPA |
| 2G опсези | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G опсези | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G опсези | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Повезивање
| Wi-Fi подршка | Не |
| Bluetooth | Да, v2.1 |
| USB портови | USB Type-C |
| USB повезивање | Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS) |
| GPS подршка | Не |
| NFC подршка | Не |
Мултимедија
| Звучник | Да |
| Прикључак за слушалице | Да |
| FM радио | Да |
Карактеристике
| Посебне функције | LED батеријска лампа MP3/MP4 плејер |
Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.
Ulefone Armor Mini 5 фотографије
Често постављана питања
-
Која је цена модела Ulefone Armor Mini 5?
Цена модела Ulefone Armor Mini 5 је €90 и може варирати наредних дана.
-
Када је Ulefone Armor Mini 5 званично изашао?
Ulefone Armor Mini 5 је званично представљен Петак, 01. Мај 2026.
-
Да ли је Ulefone Armor Mini 5 доступан у продавницама?
Да, Ulefone Armor Mini 5 је и даље у продаји и доступан је у продавницама.
-
Колика је тежина модела Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 тежи око 170 грама.
-
Колика је дијагонала екрана модела Ulefone Armor Mini 5?
Екран на моделу Ulefone Armor Mini 5 има 2.8 инча.
-
Да ли Ulefone Armor Mini 5 подржава 5G мреже?
Не, Ulefone Armor Mini 5 не подржава 5G.
-
Колико камера има Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 има Једна камера позади и нема предњу камеру.