Vivo T5
Vivo T5 спецификације
Опште
| Произвођач | Vivo |
| Модел | T5 |
| Алтернативни назив | V2545 (Међународно) |
| Најављен | Петак, 29. Мај 2026 |
| Пуштен у продају | Петак, 29. Мај 2026 |
| Статус | Доступан |
| Цене | €290 |
Дизајн
| Висина | 166.6 мм (6.56 инча) |
| Ширина | 78.4 мм (3.09 инча) |
| Дебљина | 8.4 мм (0.33 инча) |
| Тежина | 219 г (7.73 oz) |
| Материјали кућишта | Задња: Пластика Рама: Пластика Напред: Стакло |
| Боје | Црн, Златна |
| Отпорност | Отпоран на прашину и воду (издржава млазеве воде под високим притиском; може се потопити до 1,5 м на 30 минута) |
| Сертификат отпорности | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Дијагонала | 6.75 инча |
| Резолуција | 720 × 1570 пиксела |
| Стопа освежавања | 120 Hz |
| Однос страница | 19.5:9 |
| Густина пиксела | 256 ppi |
| Однос екрана и тела | ≈ 85.3% |
| Максимална осветљеност | 1250 cd/m² |
| Заштита екрана | Не гарантује издржљивост или употребу у екстремним условима, У складу са MIL-STD-810H |
| Екран осетљив на додир | Да |
| Посебне карактеристике екрана | Капацитивни екран осетљив на додир Мултитач дисплеј |
Хардвер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| CPU језгра | 8 |
| Технологија производње CPU-а | 6 nm |
| Максимална брзина CPU-а | 2900 MHz |
| CPU архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Тип меморије | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 8GB |
| Складиште | 256GB |
| Тип складишта | UFS 3.1 |
| Варијанте | 256GB 8GB RAM |
| Прошириво складиште | Не |
Софтвер
| Оперативни систем | Android 16 (Baklava) |
| Кориснички интерфејс | OriginOS 6 |
Главна камера
| Подршка за камере | Да |
| Двострука камера | 50 MP, ƒ/2.0 ( Широкоугаона ) 2 MP, ƒ/2.4 ( Сензор дубине ) |
| Подршка за блиц | Да |
| Тип блица | LED блиц |
| Карактеристике | Висок динамички опсег (HDR) Панорама |
| Видео могућности | Да |
Селфи камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 32 MP, ƒ/2.45 ( Широкоугаона ) |
| Видео могућности | Да |
Батерија
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 7200 mAh |
| Снага жичног пуњења | 44 W |
| Карактеристике | Обратно жично пуњење |
Мреже
| SIM картице | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Проток података | LTE, HSPA |
| 2G опсези | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G опсези | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G опсези | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Повезивање
| Wi-Fi подршка | Да ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi стандарди | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi функције | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.1 |
| USB портови | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB повезивање | Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS) |
| GPS подршка | Да |
| GPS функције | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC подршка | Да |
Мултимедија
| Звучник | Да |
| Прикључак за слушалице | Не |
| FM радио | Не |
Карактеристике
| Сензори | Акселерометар Компас Жироскоп Сензор приближавања Бочни сензор отиска прста |
Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.
Vivo T5 фотографије
Често постављана питања
-
Која је цена модела Vivo T5?
Цена модела Vivo T5 је €290 и може варирати наредних дана.
-
Када је Vivo T5 званично изашао?
Vivo T5 је званично представљен Петак, 29. Мај 2026.
-
Да ли је Vivo T5 доступан у продавницама?
Да, Vivo T5 је и даље у продаји и доступан је у продавницама.
-
Колика је тежина модела Vivo T5?
Vivo T5 тежи око 219 грама.
-
Колика је дијагонала екрана модела Vivo T5?
Екран на моделу Vivo T5 има 6.75 инча.
-
Да ли Vivo T5 подржава 5G мреже?
Не, Vivo T5 не подржава 5G.
-
Колико камера има Vivo T5?
Vivo T5 има Двострука камера позади и Једна камера за селфи.