Мени

Тема

Језик

Plum Ram 9 8
Plum

Plum Ram 9

  • Оперативни систем KaiOS 2.5
  • Екран 2.4 инча 240x320 пиксела
  • Батерија 1700 mAh Li-Ion
  • Перформансе 512MB RAM MT6572M
  • Камере 5MP 480p
  • Складиште 4GB

Plum Ram 9 спецификације

Опште

Произвођач
Plum
Модел
Ram 9
Најављен
Субота, 01. Фебруар 2020
Пуштен у продају
Среда, 01. Април 2020
Статус
Укинут

Дизајн

Висина
133.4 мм (5.25 инча)
Ширина
64.4 мм (2.54 инча)
Дебљина
15.8 мм (0.62 инча)
Тежина
109 г (3.84 oz)
Боје
Црн, Наранџаста
Отпорност
Отпоран на прашину
Отпорност на воду
Сертификат отпорности
IP68

Екран

Тип екрана
TFT LCD
Дијагонала
2.4 инча
Резолуција
240 × 320 пиксела
Однос страница
4:3
Густина пиксела
167 ppi
Однос екрана и тела
≈ 20.8%
Екран осетљив на додир
Не
Екран без ивица
Не
Посебне карактеристике екрана
256K боја

Хардвер

Чипсет
MediaTek MT6572M
CPU језгра
2
Технологија производње CPU-а
28 nm
Максимална брзина CPU-а
1 GHz
CPU архитектура
32-bit
Микроархитектура
Cortex-A7
Тип меморије
LPDDR2
GPU
ARM Mali-400 MP
RAM
0.5GB
Складиште
4GB
Варијанте
4GB 0.5GB RAM
Прошириво складиште
Да
Слотови за картице
microSDHC

Софтвер

Оперативни систем
KaiOS 2.5

Главна камера

Подршка за камере
Да
Једна камера
5 MP
Подршка за блиц
Да
Тип блица
LED блиц
Видео могућности
Да
Видео резолуције
480p

Селфи камера

Подршка за камере
Да
Једна камера
1.3 MP
Подршка за блиц
Да
Тип блица
LED блиц

Батерија

Тип
Li-Ion
Капацитет
1700 mAh
Могућност вађења
Изменљива

Мреже

SIM картице
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE подршка
Да
Проток података
LTE, HSPA 21.1/5.76 Mbps
2G опсези
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G опсези
HSPA: 850 / 1900 / 2100 MHz
4G опсези
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz)

Повезивање

Wi-Fi подршка
Да ( Wi-Fi 4 )
Wi-Fi стандарди
802.11/b/g/n
Bluetooth
Да, v4.0
USB портови
Micro-USB 2.0
USB повезивање
Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS)
GPS подршка
Да
GPS функције
GPS
NFC подршка
Не

Мултимедија

Звучник
Да
Прикључак за слушалице
Да
FM радио
Да

Карактеристике

Посебне функције
LED батеријска лампа

Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.

Plum Ram 9 рецензије

Plum Ram 9 фотографије

Често постављана питања

Када је Plum Ram 9 званично изашао?

Plum Ram 9 је званично представљен Среда, 01. Април 2020.

Да ли је Plum Ram 9 доступан у продавницама?

Не, Plum Ram 9 се више не производи, али се може наћи код паралелних продаваца.

Колика је тежина модела Plum Ram 9?

Plum Ram 9 тежи око 109 грама.

Колика је дијагонала екрана модела Plum Ram 9?

Екран на моделу Plum Ram 9 има 2.4 инча.

Да ли Plum Ram 9 подржава 5G мреже?

Не, Plum Ram 9 не подржава 5G.

Колико камера има Plum Ram 9?

Plum Ram 9 има Једна камера позади и Једна камера за селфи.