Oppo Pad 6
Oppo Pad 6 спецификације
Опште
| Произвођач | Oppo |
| Модел | Pad 6 |
| Алтернативни назив | OPD2601 (Међународно) |
| Најављен | Понедељак, 25. Мај 2026 |
| Пуштен у продају | Понедељак, 25. Мај 2026 |
| Статус | Долази ускоро |
| Цене | €440 |
Дизајн
| Висина | 266.9 мм (10.51 инча) |
| Ширина | 193.4 мм (7.61 инча) |
| Дебљина | 6 мм (0.24 инча) |
| Тежина | 577 г (20.35 oz) |
| Боје | Плава, Сива, Сребрна |
| Кључне одлике дизајна | Магнетни конектор за додатке, Подршка за стилус |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Дијагонала | 12.1 инча |
| Резолуција | 2120 × 3000 пиксела |
| Стопа освежавања | 144 Hz |
| Густина пиксела | 304 ppi |
| Однос екрана и тела | ≈ 86.2% |
| Максимална осветљеност | 900 cd/m² |
| Екран осетљив на додир | Да |
| Екран без ивица | Не |
| Посебне карактеристике екрана | 1 милијарда боја Капацитивни екран осетљив на додир Dolby Vision Мултитач дисплеј |
Хардвер
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500s |
| CPU језгра | 8 |
| Технологија производње CPU-а | 3 nm |
| Максимална брзина CPU-а | 3.73 GHz |
| CPU архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Тип меморије | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Складиште | 256GB, 512GB |
| Тип складишта | UFS 3.1 |
| Варијанте | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Прошириво складиште | Не |
Софтвер
| Оперативни систем | Android 16 (Baklava) |
| Кориснички интерфејс | ColorOS 16 |
Главна камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 8 MP |
| Подршка за блиц | Да |
| Тип блица | LED блиц |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 2160p @ 30 fps |
| Видео функције | Gyro-EIS |
Селфи камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 8 MP |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 1080p @ 30 fps |
Батерија
| Капацитет | 10420 mAh |
| Снага жичног пуњења | 67 W |
Мреже
| Мобилна повезивост | Не |
Повезивање
| Wi-Fi подршка | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарди | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функције | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB портови | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB повезивање | Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS) |
| GPS подршка | Не |
| NFC подршка | Не |
Мултимедија
| Звучник | Да |
| Прикључак за слушалице | Не |
| Аудио могућности | 6 звучника, Стерео звучници |
| FM радио | Не |
Карактеристике
| Сензори | Акселерометар Жироскоп Сензор приближавања (само за додатке) |
| Посебне функције | Програмируемо напајање (PPS) Универзална спецификација брзог пуњења (UFCS) USB Power Delivery |
Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.
Oppo Pad 6 фотографије
Често постављана питања
-
Која је цена модела Oppo Pad 6?
Цена модела Oppo Pad 6 је €440 и може варирати наредних дана.
-
Који је очекивани датум изласка за Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 ће бити пуштен у продају Понедељак, 25. Мај 2026.
-
Да ли је Oppo Pad 6 доступан у продавницама?
Не, Oppo Pad 6 још није у продавницама јер није пуштен.
-
Колика је тежина модела Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 тежи око 577 грама.
-
Колика је дијагонала екрана модела Oppo Pad 6?
Екран на моделу Oppo Pad 6 има 12.1 инча.
-
Колико камера има Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 има Једна камера позади и Једна камера за селфи.