Oppo Find X9s Pro
Oppo Find X9s Pro спецификације
Опште
| Произвођач | Oppo |
| Модел | Find X9s Pro |
| Алтернативни назив | PME110 (Међународно) |
| Најављен | Уторак, 21. Април 2026 |
| Пуштен у продају | Уторак, 21. Април 2026 |
| Статус | Доступан |
| Цене | €750 |
Дизајн
| Висина | 150.5 мм (5.93 инча) |
| Ширина | 71.7 мм (2.82 инча) |
| Дебљина | 8.4 мм (0.33 инча) |
| Тежина | 198 г (6.98 oz) |
| Боје | Зелена, Наранџаста, Титанијумска, Бела |
| Отпорност | Отпоран на прашину и воду (издржава млазеве воде под високим притиском; може се потопити до 1,5 м на 30 минута) |
| Сертификат отпорности | IP68, IP69 |
Екран
| Тип екрана | LTPO AMOLED |
| Дијагонала | 6.32 инча |
| Резолуција | 1216 × 2640 пиксела |
| Стопа освежавања | 144 Hz |
| Однос страница | 19.5:9 |
| Густина пиксела | 460 ppi |
| Однос екрана и тела | ≈ 90.7% |
| Максимална осветљеност | 1800 cd/m² |
| Екран осетљив на додир | Да |
| Екран без ивица | Да |
| Посебне карактеристике екрана | 1 милијарда боја 3840Hz PWM Dimming Капацитивни екран осетљив на додир Dolby Vision HDR Vivid Мултитач дисплеј |
Хардвер
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU језгра | 8 |
| Технологија производње CPU-а | 3 nm |
| Максимална брзина CPU-а | 4.21 GHz |
| CPU архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Тип меморије | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 језгара) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Складиште | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип складишта | UFS 4.1 |
| Варијанте | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Прошириво складиште | Не |
Софтвер
| Оперативни систем | Android 16 (Baklava) |
| Кориснички интерфејс | ColorOS 16 |
Главна камера
| Подршка за камере | Да |
| Трострука камера | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Широкоугаона ), 0.56 μm, 1/1.4" Величина сензора Оптичка стабилизација слике (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Перископски телефото ), x2.8 Оптички зум, 1/1.56" Величина сензора Оптичка стабилизација слике (зависи од региона) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ултраширокоугаона ) PDAF |
| Подршка за блиц | Да |
| Тип блица | Мултифокусни LED блиц |
| Карактеристике | Сензор спектра боја Hasselblad калибрација боја Hasselblad Ultra HD Висок динамички опсег (HDR) Аутоматско фокусирање (AF) Панорама |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функције | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Оптичка стабилизација слике (OIS) |
Селфи камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Широкоугаона ) |
| Карактеристике | Висок динамички опсег (HDR) Панорама |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Видео функције | Gyro-EIS |
Батерија
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 7025 mAh |
| Снага жичног пуњења | 80 W |
| Подршка за бежично пуњење | Да |
| Снага бежичног пуњења | 50 W |
Мреже
| SIM картице | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE подршка | Да |
| Проток података | 5G, LTE, HSPA |
| 2G опсези | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G опсези | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G опсези | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G опсези | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Повезивање
| Wi-Fi подршка | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарди | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функције | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v6.1 |
| USB портови | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB повезивање | Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS) |
| GPS подршка | Да |
| GPS функције | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC подршка | Да |
Мултимедија
| Звучник | Да |
| Прикључак за слушалице | Не |
| Аудио могућности | Стерео звучници |
| FM радио | Не |
Карактеристике
| Сензори | Акселерометар Компас Жироскоп Сензор приближавања Ултразвучни сензор отиска прста испод екрана |
| Посебне функције | Програмируемо напајање (PPS) Универзална спецификација брзог пуњења (UFCS) USB Power Delivery |
Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.
Oppo Find X9s Pro фотографије
Често постављана питања
-
Која је цена модела Oppo Find X9s Pro?
Цена модела Oppo Find X9s Pro је €750 и може варирати наредних дана.
-
Када је Oppo Find X9s Pro званично изашао?
Oppo Find X9s Pro је званично представљен Уторак, 21. Април 2026.
-
Да ли је Oppo Find X9s Pro доступан у продавницама?
Да, Oppo Find X9s Pro је и даље у продаји и доступан је у продавницама.
-
Колика је тежина модела Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro тежи око 198 грама.
-
Колика је дијагонала екрана модела Oppo Find X9s Pro?
Екран на моделу Oppo Find X9s Pro има 6.32 инча.
-
Да ли Oppo Find X9s Pro подржава 5G мреже?
Да, Oppo Find X9s Pro подржава 5G мреже на опсезима n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Колико камера има Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro има Трострука камера позади и Једна камера за селфи.