Oppo A6c
Oppo A6c спецификације
Опште
| Произвођач | Oppo |
| Модел | A6c |
| Алтернативни назив | CPH2895 (Међународно) PMC110 (Међународно) |
| Најављен | Среда, 01. Април 2026 |
| Пуштен у продају | Среда, 01. Април 2026 |
| Статус | Доступан |
| Цене | €130 |
Дизајн
| Висина | 166.5 мм (6.56 инча) |
| Ширина | 78.5 мм (3.09 инча) |
| Дебљина | 8.9 мм (0.35 инча) |
| Тежина | 215 г (7.58 oz) |
| Материјали кућишта | Задња: Пластика Рама: Пластика Напред: Стакло |
| Боје | Бровн, Љубичаста, Бела |
| Отпорност | Херметично заштићен од прашине и водоотпоран (од прскања воде) |
| Сертификат отпорности | IP64 |
Екран
| Тип екрана | IPS LCD |
| Дијагонала | 6.75 инча |
| Резолуција | 720 × 1570 пиксела |
| Стопа освежавања | 120 Hz |
| Однос страница | 19.5:9 |
| Густина пиксела | 256 ppi |
| Однос екрана и тела | ≈ 85.2% |
| Максимална осветљеност | 700 cd/m² |
| Екран осетљив на додир | Да |
| Посебне карактеристике екрана | Капацитивни екран осетљив на додир Мултитач дисплеј |
Хардвер
| Чипсет | Unisoc T7250 |
| CPU језгра | 8 |
| Технологија производње CPU-а | 12 nm |
| Максимална брзина CPU-а | 1800 MHz |
| CPU архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Тип меморије | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 @850MHz (1 језгара) |
| RAM | 4GB |
| Складиште | 64GB, 128GB |
| Тип складишта | UFS 2.2 |
| Варијанте | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Прошириво складиште | Да |
| Слотови за картице | microSDXC |
Софтвер
| Оперативни систем | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Кориснички интерфејс | ColorOS 15 |
Главна камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Широкоугаона ) Аутофокус (AF) |
| Подршка за блиц | Да |
| Тип блица | LED блиц |
| Карактеристике | Висок динамички опсег (HDR) Панорама |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 1080p @ 30 fps |
Селфи камера
| Подршка за камере | Да |
| Једна камера | 5 MP, ƒ/2.2 ( Широкоугаона ) |
| Видео могућности | Да |
| Видео резолуције | 1080p @ 30 fps |
Батерија
| Капацитет | 7000 mAh |
| Снага жичног пуњења | 15 W |
| Карактеристике | Обратно жично пуњење |
Мреже
| SIM картице | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Проток података | LTE, HSPA |
| 2G опсези | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G опсези | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G опсези | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Повезивање
| Wi-Fi подршка | Да ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi стандарди | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi функције | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.2 |
| USB портови | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB повезивање | Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS) |
| GPS подршка | Да |
| GPS функције | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC подршка | Не |
Мултимедија
| Звучник | Да |
| Прикључак за слушалице | Да |
Карактеристике
| Сензори | Акселерометар Компас Сензор приближавања Бочни сензор отиска прста |
Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.
Oppo A6c фотографије
Често постављана питања
-
Која је цена модела Oppo A6c?
Цена модела Oppo A6c је €130 и може варирати наредних дана.
-
Када је Oppo A6c званично изашао?
Oppo A6c је званично представљен Среда, 01. Април 2026.
-
Да ли је Oppo A6c доступан у продавницама?
Да, Oppo A6c је и даље у продаји и доступан је у продавницама.
-
Колика је тежина модела Oppo A6c?
Oppo A6c тежи око 215 грама.
-
Колика је дијагонала екрана модела Oppo A6c?
Екран на моделу Oppo A6c има 6.75 инча.
-
Да ли Oppo A6c подржава 5G мреже?
Не, Oppo A6c не подржава 5G.
-
Колико камера има Oppo A6c?
Oppo A6c има Једна камера позади и Једна камера за селфи.