Мени

Тема

Језик

OnePlus Turbo 6X Pro 4
OnePlus

OnePlus Turbo 6X Pro

  • Оперативни систем Android 16 ColorOS 16
  • Екран 6.78 инча 1272x2772 пиксела
  • Батерија 8000 mAh Si/C Li-Ion
  • Перформансе 8/12GB RAM Dimensity 7400 Super
  • Камере 50MP 2160p
  • Складиште 128/256GB UFS

OnePlus Turbo 6X Pro спецификације

Опште

Произвођач
OnePlus
Модел
Turbo 6X Pro
Најављен
Среда, 10. Јун 2026
Пуштен у продају
Понедељак, 15. Јун 2026
Статус
Доступан
Цене
€260

Дизајн

Висина
162.6 мм (6.40 инча)
Ширина
77.6 мм (3.06 инча)
Дебљина
8.8 мм (0.35 инча)
Тежина
213 г (7.51 oz)
Боје
Сива, Наранџаста
Отпорност
Отпорност на падове (до 1,5 м)
Отпоран на прашину и воду (издржава млазеве воде под високим притиском; може се потопити до 1,5 м на 30 минута)
Сертификат отпорности
IP68, IP69K

Екран

Тип екрана
AMOLED
Дијагонала
6.78 инча
Резолуција
1272 × 2772 пиксела
Стопа освежавања
144 Hz
Однос страница
19.5:9
Густина пиксела
450 ppi
Однос екрана и тела
≈ 89.1%
Максимална осветљеност
6500 cd/m²
Екран осетљив на додир
Да
Екран без ивица
Да
Посебне карактеристике екрана
1 милијарда боја
Капацитивни екран осетљив на додир
HDR
Мултитач дисплеј

Хардвер

Чипсет
Mediatek Dimensity 7400 Super
CPU језгра
8
Технологија производње CPU-а
4 nm
Максимална брзина CPU-а
2600 MHz
CPU архитектура
64-bit
Микроархитектура
4x 2.6 GHz – Cortex-A78
4x 2.0 GHz – Cortex-A55
Тип меморије
LPDDR5
GPU
ARM Mali-G615 MC2
RAM
8GB, 12GB
Складиште
128GB, 256GB
Тип складишта
UFS
Варијанте
128GB 8GB RAM
256GB 8GB RAM
256GB 12GB RAM
Прошириво складиште
Не

Софтвер

Оперативни систем
Android 16 (Baklava)
Кориснички интерфејс
ColorOS 16

Главна камера

Подршка за камере
Да
Двострука камера
50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Широкоугаона )
Оптичка стабилизација слике (OIS)
PDAF

8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ултраширокоугаона )
Подршка за блиц
Да
Тип блица
LED блиц
Карактеристике
Сензор спектра боја
Панорама
Видео могућности
Да
Видео резолуције
2160p @ 30/60 fps
1080p @ 30/60/120/240 fps
Видео функције
Gyro-EIS

Селфи камера

Подршка за камере
Да
Једна камера
16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Широкоугаона )
Видео могућности
Да
Видео резолуције
1080p @ 30 fps
Видео функције
Gyro-EIS

Батерија

Тип
Si/C Li-Ion
Капацитет
8000 mAh
Снага жичног пуњења
80 W
Карактеристике
Бајпас пуњење
Жично пуњење од 0–50% за 31 минут (као што је наведено)

Мреже

SIM картице
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE подршка
Да
Проток података
5G, LTE, HSPA
2G опсези
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G опсези
HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz
4G опсези
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz)
5G опсези
5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz)

Повезивање

Wi-Fi подршка
Да ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi стандарди
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi функције
Dual-band
Bluetooth
Да, v5.4
USB портови
USB Type-C 2.0
USB повезивање
Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS)
GPS подршка
Да
GPS функције
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS
NFC подршка
Да

Мултимедија

Звучник
Да
Прикључак за слушалице
Не
Аудио могућности
Стерео звучници
FM радио
Не

Карактеристике

Сензори
Акселерометар
Компас
Жироскоп
Оптички сензор отиска прста испод екрана
Сензор приближавања
Посебне функције
Програмируемо напајање (PPS)
Универзална спецификација брзог пуњења (UFCS)
USB Power Delivery

Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.

OnePlus Turbo 6X Pro фотографије

Често постављана питања

Која је цена модела OnePlus Turbo 6X Pro?

Цена модела OnePlus Turbo 6X Pro је €260 и може варирати наредних дана.

Када је OnePlus Turbo 6X Pro званично изашао?

OnePlus Turbo 6X Pro је званично представљен Понедељак, 15. Јун 2026.

Да ли је OnePlus Turbo 6X Pro доступан у продавницама?

Да, OnePlus Turbo 6X Pro је и даље у продаји и доступан је у продавницама.

Колика је тежина модела OnePlus Turbo 6X Pro?

OnePlus Turbo 6X Pro тежи око 213 грама.

Колика је дијагонала екрана модела OnePlus Turbo 6X Pro?

Екран на моделу OnePlus Turbo 6X Pro има 6.78 инча.

Да ли OnePlus Turbo 6X Pro подржава 5G мреже?

Да, OnePlus Turbo 6X Pro подржава 5G мреже на опсезима n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77, n78.

Колико камера има OnePlus Turbo 6X Pro?

OnePlus Turbo 6X Pro има Двострука камера позади и Једна камера за селфи.