Motorola Moto Pad 70 Pro

  • Оперативни систем Android 16
  • Екран 13 инча 3504x2190 пиксела
  • Батерија 10200 mAh Li-Poly
  • Перформансе 8GB RAM Snapdragon 8s Gen 4
  • Камере 13MP
  • Складиште 128/256GB UFS 3.1

Motorola Moto Pad 70 Pro спецификације

Опште

Произвођач Motorola
Модел Moto Pad 70 Pro
Најављен Субота, 27. Јун 2026
Пуштен у продају Субота, 04. Јул 2026
Статус Долази ускоро
Цене €380

Дизајн

Висина 296.5 мм (11.67 инча)
Ширина 191.9 мм (7.56 инча)
Дебљина 6.2 мм (0.24 инча)
Тежина 598 г (21.09 oz)
Материјали кућишта Задња страна: алуминијум
Оквир: Алуминијум
Напред: Стакло
Боје тамноплава
Отпорност Отпорaн на прскање
Кључне одлике дизајна Пинови прикључка за магнетне додатке, Подршка за стилус

Екран

Тип екрана IPS LCD
Дијагонала 13 инча
Резолуција 3504 × 2190 пиксела
Стопа освежавања 144 Hz
Однос страница 16:10
Густина пиксела 318 ppi
Однос екрана и тела ≈ 86.1%
Максимална осветљеност 800 cd/m²
Екран осетљив на додир Да
Екран без ивица Не
Посебне карактеристике екрана 68 милијарди боја
Капацитивни екран осетљив на додир
Dolby Vision
HDR
Мултитач дисплеј

Хардвер

Чипсет Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4
CPU језгра 8
Технологија производње CPU-а 4 nm
Максимална брзина CPU-а 3.21 GHz
CPU архитектура 64-bit
Микроархитектура 1x 3.21 GHz – Cortex-X4
3x 3.01 GHz – Cortex-A720
2x 2.8 GHz – Cortex-A720
2x 2.02 GHz – Cortex-A520
Тип меморије LPDDR5X
GPU Qualcomm Adreno 825
RAM 8GB
Складиште 128GB, 256GB
Тип складишта UFS 3.1 (128GB)
UFS 4.0 (256GB)
Варијанте 128GB 8GB RAM
256GB 8GB RAM
Прошириво складиште Да
Слотови за картице microSDXC

Софтвер

Оперативни систем Android 16 (Baklava), са до 2 великих Android надоградњи

Главна камера

Подршка за камере Да
Једна камера 13 MP
Подршка за блиц Да
Тип блица LED блиц
Видео могућности Да

Селфи камера

Подршка за камере Да
Једна камера 8 MP
Видео могућности Да
Видео резолуције 1080p @ 30 fps

Батерија

Тип Li-Poly
Капацитет 10200 mAh
Снага жичног пуњења 68 W
Карактеристике Обратно жично пуњење

Мреже

Мобилна повезивост Не

Повезивање

Wi-Fi подршка Да ( Wi-Fi 7 )
Wi-Fi стандарди 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be
Wi-Fi функције Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth Да, v6.0
USB портови USB Type-C 3.2
DisplayPort
USB On-The-Go
GPS подршка Не
NFC подршка Не

Мултимедија

Звучник Да
Прикључак за слушалице Не
Аудио могућности 24-бит/192 kHz Hi-Res звук, Dolby Atmos, Звучници JBL, Четири звучника, Стерео звучници
FM радио Не

Карактеристике

Сензори Акселерометар
Жироскоп
Сензор приближавања (само за додатке)

Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.

Motorola Moto Pad 70 Pro фотографије

Често постављана питања

  • Која је цена модела Motorola Moto Pad 70 Pro?

    Цена модела Motorola Moto Pad 70 Pro је €380 и може варирати наредних дана.

  • Који је очекивани датум изласка за Motorola Moto Pad 70 Pro?

    Motorola Moto Pad 70 Pro ће бити пуштен у продају Субота, 04. Јул 2026.

  • Да ли је Motorola Moto Pad 70 Pro доступан у продавницама?

    Не, Motorola Moto Pad 70 Pro још није у продавницама јер није пуштен.

  • Колика је тежина модела Motorola Moto Pad 70 Pro?

    Motorola Moto Pad 70 Pro тежи око 598 грама.

  • Колика је дијагонала екрана модела Motorola Moto Pad 70 Pro?

    Екран на моделу Motorola Moto Pad 70 Pro има 13 инча.

  • Колико камера има Motorola Moto Pad 70 Pro?

    Motorola Moto Pad 70 Pro има Једна камера позади и Једна камера за селфи.