Blackview Active 7

  • Оперативни систем Android 15 DokeOS_P 4.2
  • Екран 11 инча 1200x1920 пиксела
  • Батерија 10000 mAh
  • Перформансе 6/8GB RAM Helio G81
  • Камере 20MP 1080p
  • Складиште 128GB eMMC 5.1

Blackview Active 7 спецификације

Опште

Произвођач Blackview
Модел Active 7
Најављен Понедељак, 01. Септембар 2025
Пуштен у продају Понедељак, 01. Септембар 2025
Статус Доступан

Дизајн

Висина 268.2 мм (10.56 инча)
Ширина 179.6 мм (7.07 инча)
Дебљина 15.4 мм (0.61 инча)
Тежина 932 г (32.88 oz)
Боје Црн, Наранџаста
Отпорност Отпоран на прашину и воду (издржава млазеве воде под високим притиском; може се потопити до 1,5 м на 30 минута)
Сертификат отпорности IP68, IP69K
Кључне одлике дизајна Подршка за стилус

Екран

Тип екрана IPS LCD
Дијагонала 11 инча
Резолуција 1200 × 1920 пиксела
Однос страница 16:10
Густина пиксела 206 ppi
Однос екрана и тела ≈ 72.8%
Максимална осветљеност 440 cd/m²
Заштита екрана У складу са MIL-STD-810H, Mohs ниво 5
Екран осетљив на додир Да
Екран без ивица Не
Посебне карактеристике екрана Капацитивни екран осетљив на додир
Мултитач дисплеј

Хардвер

Чипсет MediaTek Helio G81
CPU језгра 8
Технологија производње CPU-а 12 nm
Максимална брзина CPU-а 2000 MHz
CPU архитектура 64-bit
Микроархитектура 2x 2.0 GHz – Cortex-A75
6x 1.8 GHz – Cortex-A55
Тип меморије LPDDR4X
GPU ARM Mali-G52 MP2
RAM 6GB, 8GB
Складиште 128GB
Тип складишта eMMC 5.1
Варијанте 128GB 6GB RAM
128GB 8GB RAM
Прошириво складиште Да
Слотови за картице microSDXC

Софтвер

Оперативни систем Android 15 (Vanilla Ice Cream)
Кориснички интерфејс DokeOS_P 4.2

Главна камера

Подршка за камере Да
Двострука камера 16 MP, ƒ/1.8 ( Широкоугаона ), 1/3.06" Величина сензора
Аутофокус (AF)

20 MP
Инфрацрвено осветљење
Ноћно виђење
Подршка за блиц Да
Тип блица LED блиц
Карактеристике Висок динамички опсег (HDR)
Видео могућности Да
Видео резолуције 1080p @ 30 fps

Селфи камера

Подршка за камере Да
Једна камера 13 MP, ƒ/2.0 ( Широкоугаона ), 1/4.0" Величина сензора
Видео могућности Да
Видео резолуције 1080p @ 30 fps

Батерија

Капацитет 10000 mAh
Снага жичног пуњења 45 W

Мреже

SIM картице Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
Проток података LTE, HSPA
2G опсези GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 / 1900 MHz
3G опсези HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G опсези LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz)

Повезивање

Wi-Fi подршка Да ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарди 802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi функције Dual-band
Bluetooth Да, v5.0
USB портови USB Type-C
USB On-The-Go
USB повезивање Punjenje putem USB-a, USB уређај за масовно складиштење (UMS)
GPS подршка Да
GPS функције BDS, GALILEO, GLONASS, GPS
NFC подршка Да

Мултимедија

Звучник Да
Прикључак за слушалице Да
Аудио могућности Стерео звучници
FM радио Да

Карактеристике

Сензори Акселерометар
Компас
Жироскоп
Сензор приближавања
Бочни сензор отиска прста
Посебне функције Двоструки LED блиц

Напомена: Не можемо да гарантујемо да су информације на овој страници 100% тачне.

Blackview Active 7 фотографије

Често постављана питања

  • Када је Blackview Active 7 званично изашао?

    Blackview Active 7 је званично представљен Понедељак, 01. Септембар 2025.

  • Да ли је Blackview Active 7 доступан у продавницама?

    Да, Blackview Active 7 је и даље у продаји и доступан је у продавницама.

  • Колика је тежина модела Blackview Active 7?

    Blackview Active 7 тежи око 932 грама.

  • Колика је дијагонала екрана модела Blackview Active 7?

    Екран на моделу Blackview Active 7 има 11 инча.

  • Да ли Blackview Active 7 подржава 5G мреже?

    Не, Blackview Active 7 не подржава 5G.

  • Колико камера има Blackview Active 7?

    Blackview Active 7 има Двострука камера позади и Једна камера за селфи.